+420 733 710 355
info@plovarnaluhacovice.cz

Permanentky

Tak trochu jiný bazén.

Abonent

Pravidelní návštěvníci mohou využít možnosti zakoupit do svého vlastnictví „čipové hodinky“ a využít 10% slevy proti běžnému vstupnému. Navíc proti běžným návštěvníkům čerpá abonent kredit po minutách.

Cena čipových hodinek je 150,- Kč. Při nabití hodinek 2000,- Kč a více jsou hodinky zdarma. Minimální výše prvního nabití je 300,- Kč.

Čipové hodinky jsou přenosné a může je použít kdokoliv, komu je majitel poskytne. Dětské čipy jsou barevně odlišeny, aby nedocházelo ke zneužívání.

Při vstupu již není potřeba komunikovat s pokladnou. Návštěvník projde turniketem pomocí přiložení hodinek, které zároveň slouží k uzamčení/odemčení šatní skříňky. Při odchodu nevkládá hodinky do sběrače, ale prochází turniketem u pokladen opět pomocí přiložených hodinek. V tento moment se z čipu odečítá kredit za čas strávený v bazénu.

Pro permanentky se množstevní slevy neposkytují.

Kreditní banka

Jedná se o kartu, kterou je možno dobíjet částkou 1000,  2000 a 3000 Kč. My přidáme 10% bonus, takže návštěvník má k dispozici kredit ve výši 1100,-, 2200,- nebo 3300,- kč.

Cena karty je 75,- Kč (od 1.1.2014). Při nabití karty 2000,- Kč a více, karta zdarma.

Rozdíl mezi kreditní bankou a abonentem je ten, že s nabitou kreditní kartou přijde klient k pokladně, nahlásí na jak dlouho se jde koupat a za kolik lidí platí. Je tedy možné jít s celou rodinou (každý dostane čipové hodinky pro průchod turniketem a uzamčení šatní skříňky). Při odchodu návštěvníci vkládájí čipové hodinky do sběrače a pokud nemají nedoplatek, odcházejí. Suma se odečítá z kreditní banky v normálním tarifu. (bonus byl již nabit).