Permanentky

Tak trochu jiný bazén.

Abonent

Pravidelní návštěvníci mohou využít možnosti zakoupit do svého vlastnictví „čipové hodinky“ a využít 10% slevy proti běžnému vstupnému. Navíc proti běžným návštěvníkům čerpá abonent kredit po minutách.

Čas na šatnu je započítán v celkovém uplynutém čase, u čipových hodinek je každá 1 hodina počítána jako 80 minut.

Cena čipových hodinek je 150 Kč. Při nabití hodinek 2000 Kč a více jsou hodinky zdarma. Minimální výše prvního nabití je 300 Kč.

Čipové hodinky jsou přenosné a může je použít kdokoliv, komu je majitel poskytne. Dětské čipy jsou barevně odlišeny, aby nedocházelo ke zneužívání.

Při vstupu již není potřeba komunikovat s pokladnou. Návštěvník projde turniketem pomocí přiložení hodinek, které zároveň slouží k uzamčení/odemčení šatní skříňky. Při odchodu nevkládá hodinky do sběrače, ale prochází turniketem u pokladen opět pomocí přiložených hodinek. V tento moment se z čipu odečítá kredit za čas strávený v bazénu.

Jakmile dojde k mínusovému stavu kreditu na účtě, turniket návštěvníka nepustí. Návštěvník musí doplatit mínusový stav na účtě a to i v případě, že již nechce hodinky dále využívat. Dobíjet lze po 10 Kč.

Pro permanentky se slevy neposkytují.

1 min
Dospělí
1,12 Kč
Mládež do 15 let, studenti, osoby od 65 let
0,9 Kč
Osoby ZTP + ZTP/P
0,67 Kč

Kreditní banka

Jedná se o kartu, kterou je možno dobíjet částkou například 1000 Kč, 2000 Kč, 3000 Kč atd. My přidáme 10% bonus, takže návštěvník má k dispozici kredit ve výši 1100 Kč, 2200 Kč, 3300 Kč atd.

Cena karty je 75 Kč. Při nabití kreditu v hodnotě 500 Kč a více je karta zdarma. Minimální výše prvního nabití je 300 Kč.

Rozdíl mezi kreditní bankou a abonentem je ten, že s nabitou kreditní kartou přijde klient k pokladně, nahlásí na jak dlouho se jde koupat a za kolik lidí platí. Je tedy možné jít s celou rodinou (každý dostane čipové hodinky pro průchod turniketem a uzamčení šatní skříňky). Při odchodu návštěvníci vkládají čipové hodinky do sběrače a pokud nemají doplatek, odcházejí. Suma se odečítá z kreditní banky v běžném tarifu (bonus byl již nabit).

Pro permanentky se slevy neposkytují.

Permanentka

Pokud má návštěvník zájem o časově omezenou permanentku a nechce investovat do kreditní banky ani čipových hodinek, může využít permanentky na 5 nebo 10 vstupů na 1 nebo 2 hodiny. Permanentka je zvýhodněna 10% slevou oproti běžnému vstupnému.

Kartička je zálohovaná 100 Kč. Po vyčerpání vstupů a vrácení karty bude záloha návštěvníkovi vrácena. Na vyčerpanou kartu je možné dobít nové vstupy.

Nevyčerpané vstupy nelze zpětně proplatit. V jednu chvíli lze čerpat více vstupů najednou. Platnost permanentky od zakoupení je 6 měsíců.

Pro permanentky se slevy neposkytují.

1 h
2 h
Dospělí
5 vstupů 450 Kč 765 Kč
10 vstupů 900 Kč 1530 Kč
Mládež do 15 let, studenti, osoby od 65 let
5 vstupů 360 Kč 630 Kč
10 vstupů 720 Kč 1260 Kč

Doplňující informace

Nevyčerpaný kredit není možné zpětně proplácet. Umožňujeme však převod na čipové hodinky osoby, kterou si držitel určí.

Převod mezi čipovými hodinakmi a kreditní bankou je možný. Při převodu se vždy upraví (zvýší nebo sníží) převedený kredit o 10% podle typu abonenta.

Jednorázové vstupné lze kromě kreditní banky platit také z čipových hodinek, přichází tak ale návštěvník o 10% zvýhodnění a platí běžnou částku z aktuálního ceníku.

Útrata na bufetě není možná platit kreditní bankou ani čipovými hodinkami.

Ceny platné od 1.7.2022.

Teploty

Plavecký bazén 27 °C
Zážitkový bazén 32 °C
Dětský bazén 34 °C
Whirlpool 35 °C
Parní kabina 52 °C

Kde najít přihlašovací údaje?

Přihlašovací údaje se nacházi na spodní části účtenky. Hledejte text "Přihlašovací jméno" a "Heslo". Pokud nic takového nevidíte, nejspíš nemáte účtenku s přihlašovacími údaji. V takovém připadě požádejte zaměstanance na recepci, aby Vám takovou účtenku vystavil. 

You have Successfully Subscribed!

Aktualita

Wellness večer je opět zpět! Těšíme se na vás již 7.10.2022!

S vůní Levandule.

Více informací na na Wellness večer.

You have Successfully Subscribed!

Otevírací doba

* v době konání plaveckých kroužků a lekcí Baby clubu není umožněn vstup veřejnosti

** každý sudý týden whirlpool a dětský bazén mimo provoz (sanitární čištění)

*** pouze osoby 60 a více let (parní kabina v provozu)

**** počet drah omezen

 

ZMĚNA VYHRAZENA!!!

 

You have Successfully Subscribed!