Permanentky

Tady pramení relax.

Abonent

Pravidelní návštěvníci mohou využít možnosti zakoupit do svého vlastnictví „čipové hodinky“ a využít 10% slevy proti běžnému vstupnému. Navíc proti běžným návštěvníkům čerpá abonent kredit po minutách.

Čas na šatnu je započítán v celkovém uplynutém čase, u čipových hodinek je každá 1 hodina počítána jako 80 minut.

Cena čipových hodinek je 150 Kč. Při nabití hodinek 2000 Kč a více jsou hodinky zdarma. Neplatí při platbě fakturou/FKSP. Minimální výše prvního nabití je 300 Kč.

Čipové hodinky jsou přenosné a může je použít kdokoliv, komu je majitel poskytne. Dětské čipy jsou barevně odlišeny, aby nedocházelo ke zneužívání.

Při vstupu již není potřeba komunikovat s pokladnou. Návštěvník projde turniketem pomocí přiložení hodinek, které zároveň slouží k uzamčení/odemčení šatní skříňky. Při odchodu nevkládá hodinky do sběrače, ale prochází turniketem u pokladen opět pomocí přiložených hodinek. V tento moment se z čipu odečítá kredit za čas strávený v bazénu.

Jakmile dojde k mínusovému stavu kreditu na účtě, turniket návštěvníka nepustí. Návštěvník musí doplatit mínusový stav na účtě a to i v případě, že již nechce hodinky dále využívat. Dobíjet lze po 10 Kč.

Pro permanentky se slevy neposkytují.

1 min
Dospělí
1,46 Kč
Mládež do 15 let, studenti, osoby od 65 let
1,17 Kč
Osoby ZTP + ZTP/P
0,87 Kč

Kreditní banka

Jedná se o kartu, kterou je možno dobíjet částkou například 1000 Kč, 2000 Kč, 3000 Kč atd. My přidáme 10% bonus, takže návštěvník má k dispozici kredit ve výši 1100 Kč, 2200 Kč, 3300 Kč atd.

Cena karty je 75 Kč. Při nabití kreditu v hodnotě 500 Kč a více je karta zdarma. Neplatí při platbě fakturou/FKSP. Minimální výše prvního nabití je 300 Kč.

Rozdíl mezi kreditní bankou a abonentem je ten, že s nabitou kreditní kartou přijde klient k pokladně, nahlásí na jak dlouho se jde koupat a za kolik lidí platí. Je tedy možné jít s celou rodinou (každý dostane čipové hodinky pro průchod turniketem a uzamčení šatní skříňky). Při odchodu návštěvníci vkládají čipové hodinky do sběrače a pokud nemají doplatek, odcházejí. Suma se odečítá z kreditní banky v běžném tarifu (bonus byl již nabit).

Pro permanentky se slevy neposkytují.

Permanentka

Pokud má návštěvník zájem o časově omezenou permanentku a nechce investovat do kreditní banky ani čipových hodinek, může využít permanentky na 5 nebo 10 vstupů na 1 nebo 2 hodiny. Permanentka je zvýhodněna 10% slevou oproti běžnému vstupnému.

Kartička je zálohovaná 100 Kč. Po vyčerpání vstupů a vrácení karty bude záloha návštěvníkovi vrácena. Na vyčerpanou kartu je možné dobít nové vstupy.

Nevyčerpané vstupy nelze zpětně proplatit. V jednu chvíli lze čerpat více vstupů najednou. Platnost permanentky od zakoupení je 6 měsíců.

Pro permanentky se slevy neposkytují.

1 h
2 h
Dospělí
5 vstupů 585 Kč 1015 Kč
10 vstupů 1170 Kč 2025 Kč
Mládež do 15 let, studenti, osoby od 65 let
5 vstupů 475 Kč 835 Kč
10 vstupů 945 Kč 1665 Kč
ZTP, ZTP/P
5 vstupů 360 Kč 585 Kč
10 vstupů 720 Kč 1170 Kč
Celý den
Děti od 3 do dovršení 6 let
5 vstupů 225 Kč
10 vstupů 450 Kč

Doplňující informace

Nevyčerpaný kredit není možné zpětně proplácet. Umožňujeme však převod na čipové hodinky osoby, kterou si držitel určí.

Převod mezi čipovými hodinakmi a kreditní bankou je možný. Při převodu se vždy upraví (zvýší nebo sníží) převedený kredit o 10% podle typu abonenta.

Jednorázové vstupné lze kromě kreditní banky platit také z čipových hodinek, přichází tak ale návštěvník o 10% zvýhodnění a platí běžnou částku z aktuálního ceníku.

Útrata na bufetě není možná platit kreditní bankou ani čipovými hodinkami.

Ceny platné od 1.1.2023.

Teploty

Plavecký bazén 27 °C
Zážitkový bazén 32 °C
Dětský bazén 34 °C
Whirlpool 35 °C
Parní kabina 52 °C

Kde najít přihlašovací údaje?

Přihlašovací údaje se nacházi na spodní části účtenky. Hledejte text "Přihlašovací jméno" a "Heslo". Pokud nic takového nevidíte, nejspíš nemáte účtenku s přihlašovacími údaji. V takovém připadě požádejte zaměstanance na recepci, aby Vám takovou účtenku vystavil. 

You have Successfully Subscribed!